RSS feed

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

2. kolo Valašské zimní ligy Malenovice (29/12/2018)
Saturday 29 December 2018
Category: Závody
Zlín Malenovice, TZL/Perník, CZE
sprint middle (scorelauf)|Results
PZP 1. kolo (09/12/2018)
Sunday 9 December 2018
Category: Závody
Dukla v kyslíkáči, LPU/Fialka, CZE
sprint|Results
TSM Middle (08/12/2018)
Saturday 8 December 2018
Category: Tréninky
Podhůra, LPU, CZE
middle
MČR HROB 2018 - E2 (04/11/2018)
Sunday 4 November 2018
Category: Závody
KRAKONOŠOVO - západ, LPU/NPA, CZE
mountain orienteering|Results
nepochopení mapy (nebo spíš chybějící skála jak krá*a) na jedničku +10´; chyba na k14 - přidal jsem si 30 výškových ...
MČR HROB 2018 - E1 (03/11/2018)
Saturday 3 November 2018
Category: Závody
KRAKONOŠOVO - východ, LPU/NPA, CZE
mountain orienteering|Results
"luxusní" volba na 8. kontrolu - kdy jindy si může člověk beztrestně slézat kaňonem potoka v KRNAPu? :-D
Rodinné štafety 2018 (21/10/2018)
Sunday 21 October 2018
Category: Závody
Bludný kořen XXVI, LPU, CZE
relay, leg 3
Cestou na osmou kontrolu jsem prozřel - opravdu na to letošní překvapení nezapomněli :-D
VČP 16. kolo (20/10/2018)
Saturday 20 October 2018
Category: Závody
Andrlák, KUO, CZE
long shortened|Results
Napasovat GPSkuna mapu byl vcelku problém, stejně tak najít některé kontroly... To že krabičky byly na stojanech náhodně ...
MČR družstev 2018 (14/10/2018)
Sunday 14 October 2018
Category: Závody
Paníhájek, EKP, CZE
club relay, leg 3|Results
MČR štafet 2018 (13/10/2018)
Saturday 13 October 2018
Category: Závody
Helfenburk, EKP, CZE
relay, leg 1|Results
JmL Černovice (22/09/2018)
Saturday 22 September 2018
Category: Závody
Záraz 678, TBM, CZE
long|Results
MČR long finále - H21B (16/09/2018)
Sunday 16 September 2018
Category: Závody
Věžnice, JPV/KON, CZE
long|Results
MČR long - kvalifikace H21B (15/09/2018)
Saturday 15 September 2018
Category: Závody
Štěbelík, JPV/KON, CZE
long|Results
ŽA Radvanec - long (09/09/2018)
Sunday 9 September 2018
Category: Závody
Ortel, BOR, CZE
long|Results
ŽA Radvanec (08/09/2018)
Saturday 8 September 2018
Category: Závody
Havraní skály, BOR, CZE
middle|Results
ZuKliiny štafety - paměťák a bez buzoly (10/08/2018)
Friday 10 August 2018
Category: Tréninky
U Hutí, LPU/ZuKli, CZE
relay
cestou na desítku jsem byl jak Alenka v říši divů :-D mít buzolu, tak se to nestane :)
Terénní středa vol. 2 #vosy (18/07/2018)
Wednesday 18 July 2018
Category: Tréninky
Zbožensko, ROUman, CZE
terrain line
Wawel Cup 2018 E5 (08/07/2018)
Sunday 8 July 2018
Category: Závody
Mirow-Bobolice, WKS Wawel Krakow, POL
long (shortened)|Results
Spravedlnosti bylo učiněno za dost.
Wawel Cup 2018 E4 (07/07/2018)
Saturday 7 July 2018
Category: Závody
Miedzy Zamkami, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Results
Nejhezčí etapa letošního Wawelu - pure orienteering!
Wawel Cup 2018 E3 (06/07/2018)
Friday 6 July 2018
Category: Závody
Podlesice, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Results
Wawel Cup 2018 E2 (05/07/2018)
Thursday 5 July 2018
Category: Závody
Sakly Rzedkowickie, WKS Wawel Krakow, POL
long (shortened)|Results
Wawel Cup 2018 E1 (04/07/2018)
Wednesday 4 July 2018
Category: Závody
Skaly Kroczyckie, WKS Wawel Krakow, POL
long mass start|Results
VČP - OM ve sprintu (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Category: Závody
Heřmanův Městec, LPU, CZE
sprint|Results
Pobrečel jsem si na Stravě, tak snad už jen, že kontrolu při sprintu bych neumístil na dno jámy, ale tak aby aspoň část ...
ČP sprint Jičín (15/04/2018)
Sunday 15 April 2018
Category: Závody
Jičín, SJC, CZE
sprint|Results
MČR noční 2018 (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Category: Závody
Holubí vrch, STH, CZE
night-O|Results
Něco jako sprint na Baťově (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Category: Závody
Tresný, TZL, CZE
sprint??|Results
TC Doksy #9 - Béďovy štafety (02/04/2018)
Monday 2 April 2018
Category: Tréninky
Králův Stolec, LPU, CZE
relay, leg 3
druhé místo, konečně bez výrazných chyb
TC Doksy # - noční (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Category: Tréninky
Králův Stolec, LPU, CZE
night-O
TC Doksy #7 - sprint (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Category: Tréninky
Doksy, LPU, CZE
sprint
ukradená druhá kontrola
TC Doksy #6 - vrstevnicovka (01/04/2018)
Sunday 1 April 2018
Category: Tréninky
Karolína - laserscan, LPU, CZE
contours map
bolest holení způsobila, že jsem doběhl na šestku..a dál šel pěšky
TC Doksy #4 - middle (31/03/2018)
Saturday 31 March 2018
Category: Tréninky
Barbora, LPU, CZE
middle
MP na 11 (ale za vše může chybný kód a nečitelná mapa :-D)
TC Doksy #3 - opakované starty (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
Oltářík, LPU, CZE
TC Doksy #2 - kombotech (30/03/2018)
Friday 30 March 2018
Category: Tréninky
Spáleniště, LPU, CZE
multitech
JP 2018 - klasika (25/03/2018)
Sunday 25 March 2018
Category: Závody
Prasečí kalup, PHK, CZE
long
Jarní pohár 2018 - štafety (24/03/2018)
Saturday 24 March 2018
Category: Závody
Jarní Parket, PHK, CZE
relay, leg první
Jarní pohár - nočák (23/03/2018)
Friday 23 March 2018
Category: Závody
Biřička, PHK, CZE
night-O
Mapová příprava na JP #totakuplnenebyla (21/03/2018)
Wednesday 21 March 2018
Category: Tréninky
Ruiny cihelny, Rouman TZL, CZE
put - pick
ZLOM (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Category: Závody
ZLOM 2018, Zbyňa/TZL, CZE
long
úporná bolest hlavy, 40cm mokrého sněhu a vidina sbírání kontrol znamenala DNF z rozumu
TC Vracov #3 - middle (25/02/2018)
Sunday 25 February 2018
Category: Tréninky
Vracov - duny, TZL, CZE
middle|Results
Chybičky na 8,9, 12. Ale v tom mrazu asi dobrý.
TC Vracov #2 - klasika (24/02/2018)
Saturday 24 February 2018
Category: Tréninky
Vracov - duny, TZL, CZE
long
#zima #vitr #serouciSalat
TC Vracov #1 - vrstevnicovka (24/02/2018)
Saturday 24 February 2018
Category: Tréninky
Vracov - duny, TZL, CZE
vrstevnicovka|Results
Vymlouvat se na zmrzlou buzolu se nebudu - takže zlepšit do příště práci s buzolou děti!