RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

ValZL Vracov (30/11/2019)
Saturday 30 November 2019
Category: Závody
Vracovské duny, TZL, CZE
MS
NOB Březina (27/11/2019)
Wednesday 27 November 2019
Category: Tréninky
TBM
NOB long Medlánky (20/11/2019)
Wednesday 20 November 2019
Category: Tréninky
Nočák part 2 (14/11/2019)
Thursday 14 November 2019
Category: Tréninky
NOB Kombotech (13/11/2019)
Wednesday 13 November 2019
Category: Tréninky
TBM
MČR družstev (06/10/2019)
Sunday 6 October 2019
Category: Závody
U sv, Jiljí, PGP, CZE
Relay, leg sixth
MČR štafet (05/10/2019)
Saturday 5 October 2019
Category: Závody
Blatenský svah, PGP, CZE
Relay, leg third
Oblž Kotojedy middle (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
Category: Závody
Hvězda 2019, SKM, CZE
middle
Oblž Kotojedy  (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
Category: Závody
Tankodrom 2019, SKM, CZE
sprint
MČR KL finále C (22/09/2019)
Sunday 22 September 2019
Category: Závody
Maliník, TJN, CZE
Long
MČR KL kvalifikace (21/09/2019)
Saturday 21 September 2019
Category: Závody
Maliník, TJN, CZE
long
ČPŠ Malý dub (15/09/2019)
Sunday 15 September 2019
Category: Závody
Rasova rokle, VLI, CZE
relay, leg 1.
ČPŠ Kořenov (14/09/2019)
Saturday 14 September 2019
Category: Závody
Zvonice, TUR, CZE
Relay, leg 1.
Botas E3 (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
Category: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Category: Závody
Formanovo bahno, CHT, CZE
long
Botas E1 (12/07/2019)
Friday 12 July 2019
Category: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
middle
MČR KT finále (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
Middle
MČR KT kvalifikace (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
Middle
MO na klasice (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Category: Závody
Tabarky 2019, SKM, CZE
long
ČPŠ Třemešek (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
Category: Závody
Mokřiny, KSU
Relay, leg 1,
ČPŠ Třemešek (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Category: Závody
Barevný les, KSU
Relay, leg 3
Mapáč Kohoutky (03/04/2019)
Wednesday 3 April 2019
Category: Tréninky
Dub Troják