RSS Feed

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

ČP middle Lukoveček (08.09.2019)
Sonntag 8 September 2019
Kategorie: Závody
Skok, TZL, CZE
middle|Ergebnisse
ČP long - Lukoveček (07.09.2019)
Samstag 7 September 2019
Kategorie: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Ergebnisse
Wawel Cup 2019 E5 (14.07.2019)
Sonntag 14 Juli 2019
Kategorie: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Ergebnisse
Wawel Cup 2019 E4 (13.07.2019)
Samstag 13 Juli 2019
Kategorie: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Ergebnisse
Wawel Cup 2019 E2 (11.07.2019)
Donnerstag 11 Juli 2019
Kategorie: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Ergebnisse
Wawel Cup 2019 E1 (10.07.2019)
Mittwoch 10 Juli 2019
Kategorie: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Ergebnisse
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (25.06.2019)
Dienstag 25 Juni 2019
Kategorie: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Ergebnisse
MČR middle F (23.06.2019)
Sonntag 23 Juni 2019
Kategorie: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Ergebnisse
MČR middle Q (22.06.2019)
Samstag 22 Juni 2019
Kategorie: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Ergebnisse
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (16.06.2019)
Sonntag 16 Juni 2019
Kategorie: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Ergebnisse
Oblž VY/JmO Křižánky (08.06.2019)
Samstag 8 Juni 2019
Kategorie: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Ergebnisse
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (29.05.2019)
Mittwoch 29 Mai 2019
Kategorie: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Kategorie: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Kategorie: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (03.05.2019)
Freitag 3 Mai 2019
Kategorie: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Kategorie: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Ergebnisse
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Kategorie: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Ergebnisse
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Kategorie: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Ergebnisse
ČP middle Boháňka/Skála (14.04.2019)
Sonntag 14 April 2019
Kategorie: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Ergebnisse
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (13.04.2019)
Samstag 13 April 2019
Kategorie: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Ergebnisse
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Kategorie: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Ergebnisse
VČP - middle Dřevěnice (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Kategorie: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Ergebnisse
Oblž - sprint Mysločovice (30.03.2019)
Samstag 30 März 2019
Kategorie: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Ergebnisse
JP klasika (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Ergebnisse
ČPŠ Jarní pohár (23.03.2019)
Samstag 23 März 2019
Kategorie: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, Strecke 1|Ergebnisse
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (09.03.2019)
Samstag 9 März 2019
Kategorie: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, Strecke 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (09.03.2019)
Samstag 9 März 2019
Kategorie: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (17.02.2019)
Sonntag 17 Februar 2019
Kategorie: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league