RSS feed

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

ČP middle Lukoveček (08/09/2019)
Sunday 8 September 2019
Category: Závody
Skok, TZL, CZE
middle|Results
ČP long - Lukoveček (07/09/2019)
Saturday 7 September 2019
Category: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Results
Wawel Cup 2019 E5 (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
Category: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Results
Wawel Cup 2019 E4 (13/07/2019)
Saturday 13 July 2019
Category: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Results
Wawel Cup 2019 E2 (11/07/2019)
Thursday 11 July 2019
Category: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Results
Wawel Cup 2019 E1 (10/07/2019)
Wednesday 10 July 2019
Category: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Results
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (25/06/2019)
Tuesday 25 June 2019
Category: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Results
MČR middle F (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Category: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Results
MČR middle Q (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Category: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Results
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Category: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Results
Oblž VY/JmO Křižánky (08/06/2019)
Saturday 8 June 2019
Category: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Results
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (29/05/2019)
Wednesday 29 May 2019
Category: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (05/05/2019)
Sunday 5 May 2019
Category: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (05/05/2019)
Sunday 5 May 2019
Category: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (03/05/2019)
Friday 3 May 2019
Category: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Results
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Category: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Results
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Category: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Results
ČP middle Boháňka/Skála (14/04/2019)
Sunday 14 April 2019
Category: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Results
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (13/04/2019)
Saturday 13 April 2019
Category: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Results
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Results
VČP - middle Dřevěnice (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Category: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Results
Oblž - sprint Mysločovice (30/03/2019)
Saturday 30 March 2019
Category: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Results
JP klasika (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Category: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Results
ČPŠ Jarní pohár (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Category: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, leg 1|Results
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, leg 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (17/02/2019)
Sunday 17 February 2019
Category: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league