RSS voog

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Nočák part 2 (2019-11-14)
neljapäev 14 november 2019
Kategooria: Tréninky
NOB Kombotech (2019-11-13)
kolmapäev 13 november 2019
Kategooria: Tréninky
TBM
MČR družstev (2019-10-06)
pühapäev 6 oktoober 2019
Kategooria: Závody
U sv, Jiljí, PGP, CZE
Relay, vahetus sixth
MČR štafet (2019-10-05)
laupäev 5 oktoober 2019
Kategooria: Závody
Blatenský svah, PGP, CZE
Relay, vahetus third
Oblž Kotojedy middle (2019-09-28)
laupäev 28 september 2019
Kategooria: Závody
Hvězda 2019, SKM, CZE
middle
Oblž Kotojedy  (2019-09-28)
laupäev 28 september 2019
Kategooria: Závody
Tankodrom 2019, SKM, CZE
sprint
MČR KL finále C (2019-09-22)
pühapäev 22 september 2019
Kategooria: Závody
Maliník, TJN, CZE
Long
MČR KL kvalifikace (2019-09-21)
laupäev 21 september 2019
Kategooria: Závody
Maliník, TJN, CZE
long
ČPŠ Malý dub (2019-09-15)
pühapäev 15 september 2019
Kategooria: Závody
Rasova rokle, VLI, CZE
relay, vahetus 1.
ČPŠ Kořenov (2019-09-14)
laupäev 14 september 2019
Kategooria: Závody
Zvonice, TUR, CZE
Relay, vahetus 1.
Botas E3 (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (2019-07-13)
laupäev 13 juuli 2019
Kategooria: Závody
Formanovo bahno, CHT, CZE
long
Botas E1 (2019-07-12)
reede 12 juuli 2019
Kategooria: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
middle
MČR KT finále (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Kategooria: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
Middle
MČR KT kvalifikace (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Kategooria: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
Middle
MO na klasice (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Kategooria: Závody
Tabarky 2019, SKM, CZE
long
ČPŠ Třemešek (2019-05-12)
pühapäev 12 mai 2019
Kategooria: Závody
Mokřiny, KSU
Relay, vahetus 1,
ČPŠ Třemešek (2019-05-11)
laupäev 11 mai 2019
Kategooria: Závody
Barevný les, KSU
Relay, vahetus 3
Mapáč Kohoutky (2019-04-03)
kolmapäev 3 aprill 2019
Kategooria: Tréninky
Dub Troják