RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

ValZL Vracov (30-11-2019)
Samedi 30 Novembre 2019
Catégorie: Závody
Vracovské duny, TZL, CZE
MS
NOB Březina (27-11-2019)
Mercredi 27 Novembre 2019
Catégorie: Tréninky
TBM
NOB long Medlánky (20-11-2019)
Mercredi 20 Novembre 2019
Catégorie: Tréninky
Nočák part 2 (14-11-2019)
Jeudi 14 Novembre 2019
Catégorie: Tréninky
NOB Kombotech (13-11-2019)
Mercredi 13 Novembre 2019
Catégorie: Tréninky
TBM
MČR družstev (06-10-2019)
Dimanche 6 Octobre 2019
Catégorie: Závody
U sv, Jiljí, PGP, CZE
Relay, relais sixth
MČR štafet (05-10-2019)
Samedi 5 Octobre 2019
Catégorie: Závody
Blatenský svah, PGP, CZE
Relay, relais third
Oblž Kotojedy middle (28-09-2019)
Samedi 28 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Hvězda 2019, SKM, CZE
middle
Oblž Kotojedy  (28-09-2019)
Samedi 28 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Tankodrom 2019, SKM, CZE
sprint
MČR KL finále C (22-09-2019)
Dimanche 22 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Maliník, TJN, CZE
Long
MČR KL kvalifikace (21-09-2019)
Samedi 21 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Maliník, TJN, CZE
long
ČPŠ Malý dub (15-09-2019)
Dimanche 15 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Rasova rokle, VLI, CZE
relay, relais 1.
ČPŠ Kořenov (14-09-2019)
Samedi 14 Septembre 2019
Catégorie: Závody
Zvonice, TUR, CZE
Relay, relais 1.
Botas E3 (14-07-2019)
Dimanche 14 Juillet 2019
Catégorie: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (13-07-2019)
Samedi 13 Juillet 2019
Catégorie: Závody
Formanovo bahno, CHT, CZE
long
Botas E1 (12-07-2019)
Vendredi 12 Juillet 2019
Catégorie: Závody
U Zabitého, CHT, CZE
middle
MČR KT finále (23-06-2019)
Dimanche 23 Juin 2019
Catégorie: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
Middle
MČR KT kvalifikace (22-06-2019)
Samedi 22 Juin 2019
Catégorie: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
Middle
MO na klasice (08-06-2019)
Samedi 8 Juin 2019
Catégorie: Závody
Tabarky 2019, SKM, CZE
long
ČPŠ Třemešek (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Catégorie: Závody
Mokřiny, KSU
Relay, relais 1,
ČPŠ Třemešek (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Catégorie: Závody
Barevný les, KSU
Relay, relais 3
Mapáč Kohoutky (03-04-2019)
Mercredi 3 Avril 2019
Catégorie: Tréninky
Dub Troják