RSS kanál

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

I8TRF rogaining (23.11.2019)
Sobota 23 listopad 2019
Kategorie: Závody
Klášťov, Inov-8, CZE
rogaining
Rodinné štafety 2019 #Fridrichovi (20.10.2019)
Neděle 20 říjen 2019
Kategorie: Závody
Bludný kořen XXVII, Karlos & Kipli, CZE
family relay, úsek 3|Výsledky
Poslední závod dědy, bohužel jen v roli kouče. Vzpomínám.
MT Holešov (09.10.2019)
Středa 9 říjen 2019
Kategorie: Tréninky
Holešov, TZL, CZE
sprint relay, úsek 2
2x průběh zakázaným prostorem...ale jinak jasné vítězství!
MČR družstev 2019 Tis u Blatna (06.10.2019)
Neděle 6 říjen 2019
Kategorie: Závody
U sv. Jiljí, PGP, CZE
team relay, úsek 5|Výsledky
Skoro 2 km na k1 - dobrá palba na zatavení, špatná volba dohledávky k8, +30" na k11 (moc jsem si nastoupal), kličkování p...
MČR štafet 2019 Tis u Blatna (05.10.2019)
Sobota 5 říjen 2019
Kategorie: Závody
Blatenský svah, PGP, CZE
relay, úsek 1|Výsledky
Do k6 na dohled vedoucímu balíku, pak +4' na k7 a zbytek trati už si to jen tak dopinkat ve společnosti Bačy, aby achillovka ...
OBLŽ Kotojedy - lesní sprint (28.09.2019)
Sobota 28 září 2019
Kategorie: Závody
Tankodrom, SKM, CZE
forest sprint|Výsledky
MČR long - final (22.09.2019)
Neděle 22 září 2019
Kategorie: Závody
Maliník Bručoun, TJN, CZE
long|Výsledky
MČR long - qualifikace (21.09.2019)
Sobota 21 září 2019
Kategorie: Závody
Maliník Hašlerka, TJN, CZE
long|Výsledky
MT Bunč (18.09.2019)
Středa 18 září 2019
Kategorie: Tréninky
TZL, CZE
model
ČP štafet - Malý Dub (15.09.2019)
Neděle 15 září 2019
Kategorie: Závody
Rasova Rokle, VLI, CZE
relay, úsek 2|Výsledky
- moc dlouhé - farstovaná sběrka - špatný stavěcí klíč - čárkovaná rozhraní - zbytečné kontroly na kopci, aby s...
ČP sprint Český Dub (14.09.2019)
Sobota 14 září 2019
Kategorie: Tréninky
Český Dub, VLI, CZE
sprint|Výsledky
chyby na: k4, k10, k12, k15, k16, k17 a nemohoucnost od půlky běžet -> zase se chvíli do elity nepodívám
ČP štafet Horní Polubný (14.09.2019)
Sobota 14 září 2019
Kategorie: Závody
Zvonice, TUR, CZE
relay, úsek 3|Výsledky
škoda těch až příliš schovaných kontrol - k12 - běžel jsem přímo přes kámen pod kterým byla schovaná kontrola, bohu...
ČP long - Lukoveček (07.09.2019)
Sobota 7 září 2019
Kategorie: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Výsledky
Wawel Cup 2019 E5 (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Výsledky
Wawel Cup 2019 E4 (13.07.2019)
Sobota 13 červenec 2019
Kategorie: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Výsledky
Wawel Cup 2019 E2 (11.07.2019)
Čtvrtek 11 červenec 2019
Kategorie: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Výsledky
Wawel Cup 2019 E1 (10.07.2019)
Středa 10 červenec 2019
Kategorie: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Výsledky
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (25.06.2019)
Úterý 25 červen 2019
Kategorie: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Výsledky
MČR middle F (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Výsledky
MČR middle Q (22.06.2019)
Sobota 22 červen 2019
Kategorie: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Výsledky
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (16.06.2019)
Neděle 16 červen 2019
Kategorie: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Výsledky
Oblž VY/JmO Křižánky (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
Kategorie: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Výsledky
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (29.05.2019)
Středa 29 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #1 - nočák (03.05.2019)
Pátek 3 květen 2019
Kategorie: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Výsledky
ČP middle Boháňka/Skála (14.04.2019)
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (13.04.2019)
Sobota 13 duben 2019
Kategorie: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Výsledky
První motýlek byl zničující...
JP klasika (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Výsledky
ČPŠ Jarní pohár (23.03.2019)
Sobota 23 březen 2019
Kategorie: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, úsek 1|Výsledky
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Kategorie: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, úsek 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (09.03.2019)
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (17.02.2019)
Neděle 17 únor 2019
Kategorie: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league