RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

MČR HROB 2018 E2 (04.11.2018)
Neděle 4 listopad 2018
Kategorie: Závody
Krakonošovo - západ, LPU, CZE
MČR HROB 2018 E1 (03.11.2018)
Sobota 3 listopad 2018
Kategorie: Závody
Krakonošovo - východ, LPU, CZE
MB v NOPB (01.11.2018)
Čtvrtek 1 listopad 2018
Kategorie: Závody
Špilberk, MBM, CZE
Scorelauf
Liga Vysočiny Olešná (20.10.2018)
Sobota 20 říjen 2018
Kategorie: Závody
Velké Michovy , OSN, CZE
middle
MČR družstev (14.10.2018)
Neděle 14 říjen 2018
Kategorie: Závody
Paníhájek, CZE
Club champ, úsek 6.
MČR štafet (13.10.2018)
Sobota 13 říjen 2018
Kategorie: Závody
Helfenburk, CZE
Relay, úsek 3.
Sprint Mladá Boleslav (07.10.2018)
Neděle 7 říjen 2018
Kategorie: Závody
Latinská babička, TUR, CZE
Sprint
MČR klasika F (16.09.2018)
Neděle 16 září 2018
Kategorie: Závody
Věžnice, CZE
Long
MČR klasika SF (15.09.2018)
Sobota 15 září 2018
Kategorie: Závody
Štěbelík, CZE
Long
Rumpál E3 (05.08.2018)
Neděle 5 srpen 2018
Kategorie: Závody
Hotel Vega, LCE, CZE
middle
Rumpál E2 (04.08.2018)
Sobota 4 srpen 2018
Kategorie: Závody
Luhačovice - Nad přehradou, LCE, CZE
long
Rumpál E1 part2 (03.08.2018)
Pátek 3 srpen 2018
Kategorie: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Rumpál E1 part1 (03.08.2018)
Pátek 3 srpen 2018
Kategorie: Závody
Pozlovice - městys, LCE, CZE
sprint
Botas E3 (15.07.2018)
Neděle 15 červenec 2018
Kategorie: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
shortened long
Botas E2 (14.07.2018)
Sobota 14 červenec 2018
Kategorie: Závody
Bretschneiderovo ucho - sever, CHT, CZE
long
Botas E1 (13.07.2018)
Pátek 13 červenec 2018
Kategorie: Závody
Zlatý voči - sever, CHT, CZE
middle
CSM E1 (29.06.2018)
Pátek 29 červen 2018
Kategorie: Závody
Různarka, JPV
middle
MO na klasice (16.06.2018)
Sobota 16 červen 2018
Kategorie: Závody
Havlák, SKM
long
Šla jsem první a celou dobu šlapala :-/
7. HA OŽ Křemenec (02.06.2018)
Sobota 2 červen 2018
Kategorie: Závody
Šíštót, PLU
Middle
ČPŠ Třemošná (27.05.2018)
Neděle 27 květen 2018
Kategorie: Závody
Kvočna
Relay, úsek 1.
ČPŠ Třemošná (26.05.2018)
Sobota 26 květen 2018
Kategorie: Závody
Býkovna
Relay, úsek 1.
ČP middle  (20.05.2018)
Neděle 20 květen 2018
Kategorie: Závody
Pintovka 2018, VTA, CZE
middle
Rosický ultrasprint (17.05.2018)
Čtvrtek 17 květen 2018
Kategorie: Tréninky
Rosice, Fialáč
sprint
MM štafety (22.04.2018)
Neděle 22 duben 2018
Kategorie: Závody
Luhačovice - Obětová, LCE
Relay, úsek 3.
WRE sprint Jičín (15.04.2018)
Neděle 15 duben 2018
Kategorie: Závody
Jičín, SJC, Czech Republic
Sprint
MO ve sprintu (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Kategorie: Závody
Tresný, TZL, Czech Republic
Sprint
Totální ztracenost 24/7 :D
JP long (25.03.2018)
Neděle 25 březen 2018
Kategorie: Závody
Prasečí kalup, PHK
long
JP 2018 štafety (24.03.2018)
Sobota 24 březen 2018
Kategorie: Závody
Jarní parket, PHK
Štafety, úsek 2.
Vypadlé satelity?? :-O
JP 2018 nočák (23.03.2018)
Je ještě co trénovat :D
Klasika Útěchov (OŽ 2017) (04.03.2018)
Trocha zamyšlení na K5 a zapomenutí odbočit
VT Vracov middle (25.02.2018)
Totální vyčerpání, využívání neviditelných cest :D
VT Vracov vrstevnicovka (24.02.2018)
Jako na mě dobré...
VT Vracov nočák (23.02.2018)
Lehký výklus po náročném týdnu, raději celá mapa ;)
BZL Onos Cup (18.02.2018)
Neděle 18 únor 2018
Kategorie: Závody
Žabotunel, ZBM
Sprint
ZL Pohora (17.02.2018)
Sobota 17 únor 2018
Kategorie: Závody
U Klementů, KON
Adamna Cup (14.01.2018)
Neděle 14 leden 2018
Kategorie: Tréninky
Medlánky, Chrobák
BZL Lužánecké štafetky (07.01.2018)
Neděle 7 leden 2018
Kategorie: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, úsek 3.
BZL Lužánecké štafetky (07.01.2018)
Neděle 7 leden 2018
Kategorie: Tréninky
Lužánky, ZBM
Single mixed relay, úsek 1.