RSS feed

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

SRJ Long (29/09/2019)
Sunday 29 September 2019
Hrebeň, SKS, SVK
Long
MSR štafet (28/09/2019)
Saturday 28 September 2019
Kamzík, SKS, SVK
Relay, leg 1
MSR NOB (27/09/2019)
Friday 27 September 2019
Salamandra, SKS, SVK
Night
MČR na klasické trati Q (H21A) (21/09/2019)
Saturday 21 September 2019
Maliník Hašlerka, TJN, CZE
Long
6. ČPŠ Malý Dub H21 3. úsek (15/09/2019)
Sunday 15 September 2019
Rasova rokle, VLI, CZE
Relay, leg 1
Těžko hledat na tomhle závodě pozitiva. Jak mým výkonem, tak výkonem pořadatelů...
ČP Sprint Český Dub H21E (14/09/2019)
Saturday 14 September 2019
Český Dub, VLI, CZE
Sprint
5. ČPŠ Horní Pulubný H21 1. úsek (14/09/2019)
Saturday 14 September 2019
Zvonice, TUR, CZE
Relay, leg 3
Interkompas 45 E3 H21A (01/09/2019)
Sunday 1 September 2019
Nápravovna, SJI, CZE
Short-Long
Interkompas 45 E2 H21A (31/08/2019)
Saturday 31 August 2019
Maureři, SJI, CZE
Long
Interkompas 45 E1 H21A (30/08/2019)
Friday 30 August 2019
Řaská studánka, SJI, CZE
Middle
Pěkné prázdniny E3 H21E (25/08/2019)
Sunday 25 August 2019
Stávek, TUR, CZE
Middle
Další nádherný middle, tentokrát i více běhavější. Luxus!
Pěkné prázdniny E2 H21E (24/08/2019)
Saturday 24 August 2019
Bukovec, TUR, CZE
Long
Pěkná skalní klasika. Kopce byly, to o tom žádná. Ale taky pěkné volbičky a občasný boj s trudomyslností...
Pěkné prázdniny E1 H21E (23/08/2019)
Friday 23 August 2019
Vyskeř, TUR, CZE
Middle
Ze začátku supr flow, zbytečná chybka na sedmičku to trošku rozhodila, špatné odbočení na osmičku završilo. Zbytek poh...
Rumcajsovy míle E3 (18/08/2019)
Sunday 18 August 2019
Hůrka, SJC, CZE
Middle
Rumcajsovy míle E2 (17/08/2019)
Saturday 17 August 2019
Pařez, SJC, CZE
Long
Rumcajsovy míle E1 (16/08/2019)
Friday 16 August 2019
Kazatelna, SJC, CZE
Middle
Bulgaria Cup E3 (04/08/2019)
Sunday 4 August 2019
Strelcha-Skumsale, BFO, BUL
Middle
Bulgaria Cup E2 (03/08/2019)
Saturday 3 August 2019
Strelcha-Arbuta, BFO, BUL
Middle
Bulgaria Cup E1 (02/08/2019)
Friday 2 August 2019
Strelcha-Skumsale, BFO, BUL
Middle
Begun Cup E2 (01/08/2019)
Thursday 1 August 2019
Koprivshtica, BFO, BUL
Sprint
K3 nebyla, těžko říct, jestli ji zapomněli roznést, nebo byla šlohnuta
Begun Cup E1 (31/07/2019)
Wednesday 31 July 2019
Strelcha-Kiselica, BFO, BUL
Middle
MČR Middle F H21C (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Kozí kameny, LTU, CZE
Middle
MČR Middle Q H21C (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Čížkovy kameny, LTU, CZE
Middle
Slovenský rebríček v OB - KT (16/06/2019)
Sunday 16 June 2019
Lietava 2019, Slávia Žilinská univerzita, SVK
Middle
Majstrovstvá SR na strednej trati (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Lietava 2019, Slávia Žilinská univerzita, SVK
Middle
MČR Sprintové štafety H21 (19/05/2019)
Sunday 19 May 2019
Polabiny 3, LPU, CZE
Sprint Relay, leg 2
MČR Sprint Čáslav H21 (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Čáslav, LPU, CZE
Sprint
4. ČPŠ Třemešek H21 (12/05/2019)
Sunday 12 May 2019
V Močálech, KSU, CZE
Relay, leg 3
3. ČPŠ Třemešek H21 (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Barevný les, KSU, CZE
Relay, leg 3
OM Hanácké oblasti sprintových štafet (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Konice - bytovky, KON, CZE
Sprint Relay
OM Hanácké oblasti ve sprintu (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Konice - centrum, KON, CZE
Sprint
OM sprint VAL oblast (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Pozlovice, LCE, CZE
Sprint
Rankingový závod s koeficientem 1.06 (H21A) (14/04/2019)
Pěkné 17. místo se moc neslučuje s pocity, jaké jsem měl. Fyzicky to bylo marné, to se dá omluvit předešlým MČR nob, a...
MČR NOB (13/04/2019)
Saturday 13 April 2019
Vřešťovský chlum, SHK, CZE
Night-o
2. kolo ČPŠ (H21) (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Smolkov + Lhota 2019, AOV, CZE
Relay
Mistrovství Moravy - klasika (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Ostrá Hůrka 2019, AOV, CZE
Long
Jarní pohár - klasika (H21B) (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Písečnice, PHK, CZE
Long
O poznání horší, než štafety. Nebyla moc morálka, kvůli noze jsem dost obíhal, navíc po noci v tělárně jsem byl dost ...
Jarní pohár - štafety (H21 - 2) (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Na Haltýři, PHK, CZE
štafety, leg 2
Po odmlce to byl docela očistec. Kolínko bylo v pohodě, ale postupy jsem volil tak, abych ho šetřil. GPSka se rozhodla, že z...