RSS kanál

Mapový archív o-map

Vítejte!

Upravený quickroute od Bestíka si můžete stáhnout zde. Umožňuje publikovat rovnou informace jako Délka tratě a Převýšení, dále automaticky přenáší kromě mapy i mapu bez postupů. Postupy se pak dají přepínat v detailu mapy...

Webservice address pro nastavení quickroute je: http://www.mapy.rouman.eu/webservice.php

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Tomáš Bubela 129 OZ Vracov 28.10.2016 28.10.2016 20:27
Jiří Fajkus 0
Honza Fiala 13 12. Jihomoravská liga Uhřice 19.10.2019 19.10.2019 16:06
Tereza Golová 2 D18A 02.06.2019 06.06.2019 19:53
Lukáš Hovorka 97 I8TRF rogaining 23.11.2019 25.11.2019 09:01
Matěj Hraboš 4 Mapové kopce 22.11.2019 23.11.2019 09:50
Štěpán Hrobař 38 Hruška Cup 11.01.2015 12.01.2015 17:54
Jitka Jeřábková 89 Botas E3 12.07.2020 16.07.2020 13:11
Jakub Kašpar 4 5. HŽP 28.10.2016 29.10.2016 20:59
Iva Kavánková 80 GPP sprint 08.08.2020 10.08.2020 21:07
Petra Koporová 188 ČP sprint Jičín 15.04.2018 20.04.2018 14:37
Adam Linhart 5 3. JLV Lukoveček 20.06.2020 21.06.2020 11:15
Jakub Linhart 8 3. JVL Lukoveček 20.06.2020 21.06.2020 11:45
Zuzka Petrasová 70 MČR finále, Teplice nad Metují 22.06.2014 23.06.2014 10:08
Pavel Ptáček 4 Prague Easter 3. etapa 31.03.2013 02.04.2013 13:50
Jiří Silnoušek 0
Petr Skyva 2 NOB 15.03.2013 15.03.2013 21:54
Lucka Staňková 9 Lucie Staňková 06.04.2015 06.04.2015 19:22
Martina Vališová 20 TC Španělsko - fárstované úseky 22.02.2020 01.03.2020 11:36
Roman Zbranek 335 Grand Prix Polonia E3 09.08.2020 10.08.2020 08:54

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Iva Kavánková GPP sprint 08.08.2020 Závody 10.08.2020 21:07
Iva Kavánková GPP E2 08.08.2020 Závody 10.08.2020 21:05
Iva Kavánková GPP E1 07.08.2020 Závody 10.08.2020 21:01
Roman Zbranek Grand Prix Polonia E3 09.08.2020 Závody 10.08.2020 08:54
Roman Zbranek Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry 08.08.2020 Závody 10.08.2020 08:34
Roman Zbranek Grand Prix Polonia E2 08.08.2020 Závody 10.08.2020 08:27
Roman Zbranek Grand Prix Polonia E1 07.08.2020 Závody 10.08.2020 08:22
Jitka Jeřábková Botas E3 12.07.2020 Tréninky 16.07.2020 13:11
Jitka Jeřábková Botas E1 10.07.2020 Závody 16.07.2020 12:56
Roman Zbranek Wawel Cup E3 12.07.2020 Závody 13.07.2020 17:59
Iva Kavánková Wawel cup E3 12.07.2020 Závody 13.07.2020 17:56
Iva Kavánková Wawel cup E2 11.07.2020 Závody 13.07.2020 17:54
Iva Kavánková Wawel cup E1 10.07.2020 Závody 13.07.2020 17:57
Roman Zbranek Wawel Cup E2 11.07.2020 Závody 11.07.2020 16:02
Roman Zbranek Wawel Cup E1 10.07.2020 Závody 11.07.2020 14:30
Roman Zbranek MT Doubravy 08.07.2020 Tréninky 08.07.2020 19:51
Iva Kavánková Middle 04.07.2020 Tréninky 05.07.2020 16:39
Iva Kavánková HO klasika 27.06.2020 Závody 28.06.2020 09:30
Roman Zbranek OŽ HO Plumlov 27.06.2020 Závody 28.06.2020 09:27
Iva Kavánková JMO štafetky 24.06.2020 Tréninky 25.06.2020 22:03
Roman Zbranek OM JMO štafet 24.06.2020 Závody 25.06.2020 07:25
Jakub Linhart 3. JVL Lukoveček 20.06.2020 Tréninky 21.06.2020 11:45
Jitka Jeřábková Vrstevnicovka Kohoutky 06.06.2020 Tréninky 12.06.2020 20:06
Adam Linhart 06.06.2020 Závody 07.06.2020 11:06
Jitka Jeřábková Middle Vodárna 29.05.2020 Tréninky 29.05.2020 21:17
Roman Zbranek MT Zborovice 27.05.2020 Tréninky 28.05.2020 10:13
Iva Kavánková MT Zborovice 27.05.2020 Tréninky 28.05.2020 10:05
Jitka Jeřábková Kombotech Kohoutky 06.05.2020 Tréninky 11.05.2020 20:16
Jitka Jeřábková MT Kohoutky 16.04.2020 Tréninky 16.04.2020 12:56
Jitka Jeřábková Velká Baba 28.03.2020 Tréninky 13.04.2020 15:38
Adam Linhart 09.04.2020 Tréninky 10.04.2020 11:21
Jakub Linhart Koronotrénink 04 09.04.2020 Tréninky 10.04.2020 10:55
Adam Linhart Koronotrénink 03/2 03.04.2020 Tréninky 04.04.2020 11:13
Jakub Linhart Koronotrénink 03 03.04.2020 Tréninky 04.04.2020 10:35
Jakub Linhart Koronotrénink 02 27.03.2020 Tréninky 27.03.2020 19:30
Jakub Linhart Koronotrénink 01 19.03.2020 Tréninky 19.03.2020 20:12
Martina Vališová TC Španělsko - fárstované úseky 22.02.2020 Tréninky 01.03.2020 11:36
Martina Vališová TC Španělsko - middle Navalcán 20.02.2020 Tréninky 01.03.2020 11:21
Martina Vališová TC Španělsko - "závod" middle 22.02.2020 Tréninky 01.03.2020 11:12
Roman Zbranek 7.slezská zimní liga 29.02.2020 Tréninky 01.03.2020 09:24
Jakub Linhart Zimni liga Otrokovice 2 22.02.2020 Závody 22.02.2020 17:18
Jakub Linhart Zimní liga Otrokovice 1 22.02.2020 Závody 22.02.2020 17:19
Jakub Linhart 3. závod zimní ligy VO 08.02.2020 Tréninky 08.02.2020 15:25
Jitka Jeřábková ValZL Vracov 30.11.2019 Závody 01.12.2019 12:11
Jitka Jeřábková NOB Březina 27.11.2019 Tréninky 29.11.2019 13:30
Lukáš Hovorka I8TRF rogaining 23.11.2019 Závody 25.11.2019 09:01
Matěj Hraboš Mapové kopce 22.11.2019 Tréninky 23.11.2019 09:50
Martina Vališová Nočák bez cest a porostu 22.11.2019 Tréninky 23.11.2019 05:03
Jitka Jeřábková NOB long Medlánky 20.11.2019 Tréninky 22.11.2019 10:59
Jitka Jeřábková Nočák part 2 14.11.2019 Tréninky 14.11.2019 18:00

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Roman Zbranek Mistrovství Valašské oblasti na krátké trati 1 Dým 09.04.2018 01:02
Jitka Jeřábková JP 2018 štafety 1 TZL8808 26.03.2018 15:51
Roman Zbranek 10Mila 1 Kanec 11.05.2015 12:19
Roman Zbranek Jukola 2 Rouman 18.06.2013 12:10
Roman Zbranek Mistrovství Valašské oblasti ve sprintu 2 JJ 21.04.2013 15:02