RSS voog

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

ČP middle Lukoveček (2019-09-08)
pühapäev 8 september 2019
Kategooria: Závody
Skok, TZL, CZE
middle|Tulemused
ČP long - Lukoveček (2019-09-07)
laupäev 7 september 2019
Kategooria: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Tulemused
Wawel Cup 2019 E5 (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Tulemused
Wawel Cup 2019 E4 (2019-07-13)
laupäev 13 juuli 2019
Kategooria: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Tulemused
Wawel Cup 2019 E2 (2019-07-11)
neljapäev 11 juuli 2019
Kategooria: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Tulemused
Wawel Cup 2019 E1 (2019-07-10)
kolmapäev 10 juuli 2019
Kategooria: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Tulemused
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (2019-06-25)
teisipäev 25 juuni 2019
Kategooria: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Tulemused
MČR middle F (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Kategooria: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Tulemused
MČR middle Q (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Kategooria: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Tulemused
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (2019-06-16)
pühapäev 16 juuni 2019
Kategooria: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Tulemused
Oblž VY/JmO Křižánky (2019-06-08)
laupäev 8 juuni 2019
Kategooria: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Tulemused
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (2019-05-29)
kolmapäev 29 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (2019-05-03)
reede 3 mai 2019
Kategooria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Tulemused
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Tulemused
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Tulemused
ČP middle Boháňka/Skála (2019-04-14)
pühapäev 14 aprill 2019
Kategooria: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Tulemused
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (2019-04-13)
laupäev 13 aprill 2019
Kategooria: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Tulemused
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Tulemused
VČP - middle Dřevěnice (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Tulemused
Oblž - sprint Mysločovice (2019-03-30)
laupäev 30 märts 2019
Kategooria: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Tulemused
JP klasika (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Tulemused
ČPŠ Jarní pohár (2019-03-23)
laupäev 23 märts 2019
Kategooria: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, vahetus 1|Tulemused
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (2019-03-09)
laupäev 9 märts 2019
Kategooria: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, vahetus 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (2019-03-09)
laupäev 9 märts 2019
Kategooria: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (2019-02-17)
pühapäev 17 veebruar 2019
Kategooria: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league