RSS feed

Tady je LuHovo - vítejte!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů (a tréninků), které jsem absolvoval.

ČP middle Lukoveček (2019-09-08)
Domenica 8 Settembre 2019
Categoria: Závody
Skok, TZL, CZE
middle|Risultati
ČP long - Lukoveček (2019-09-07)
Sabato 7 Settembre 2019
Categoria: Závody
Pod Ondřejovskem 15, TZL, CZE
long|Risultati
Wawel Cup 2019 E5 (2019-07-14)
Domenica 14 Luglio 2019
Categoria: Závody
Krakow Blonia, WKS Wawel Krakow, POL
middle + sprint|Risultati
Wawel Cup 2019 E4 (2019-07-13)
Sabato 13 Luglio 2019
Categoria: Závody
Dolina Kobylanska, WKS Wawel Krakow, POL
middle|Risultati
Wawel Cup 2019 E2 (2019-07-11)
Giovedì 11 Luglio 2019
Categoria: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Risultati
Wawel Cup 2019 E1 (2019-07-10)
Mercoledì 10 Luglio 2019
Categoria: Závody
Las Orlej 2019, WKS Wawel Krakow, POL
shortened long|Risultati
Akademické mistrovství ČR ve sprintu (2019-06-25)
Martedì 25 Giungo 2019
Categoria: Závody
Technologický park, Adamna, CZE
sprint|Risultati
MČR middle F (2019-06-23)
Domenica 23 Giungo 2019
Categoria: Závody
Kozí kameny, LTU, CZE
middle|Risultati
MČR middle Q (2019-06-22)
Sabato 22 Giungo 2019
Categoria: Závody
Čížkovy kameny, LTU, CZE
middle|Risultati
ŽB Morava/Čechy-východ Vranov (2019-06-16)
Domenica 16 Giungo 2019
Categoria: Závody
Babí lom - jih, BBM/VBM, CZE
middle|Risultati
Oblž VY/JmO Křižánky (2019-06-08)
Sabato 8 Giungo 2019
Categoria: Závody
Čtyři Palice, OSN, CZE
long|Risultati
od k13 jsem začal kupit chyby z nervozity, jestli to stihnu zpět na start za Vítkem, nakonec jsem to na k17 otočil a pelášil...
MT Zborovice (2019-05-29)
Mercoledì 29 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Havlák, TZL, CZE
middle
TC Skokovy #5 - hagaby (2019-05-05)
Domenica 5 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
one-man relay
TC Skokovy #4 - middle extrem (2019-05-05)
Domenica 5 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
middle
TC Skokovy #1 - nočák (2019-05-03)
Venerdì 3 Maggio 2019
Categoria: Tréninky
Kost, LPU, CZE
night-O
Sprintové štafety v Konici (2019-04-28)
Domenica 28 Aprile 2019
Categoria: Závody
Konice - bytovky, KON, CZE
sprint relay|Risultati
Oblž_HO_Konice - OM ve sprintu (2019-04-28)
Domenica 28 Aprile 2019
Categoria: Závody
Konice - centrum, KON, CZE
sprint|Risultati
Oblž Pozlovice - OM ve sprintu (2019-04-27)
Sabato 27 Aprile 2019
Categoria: Závody
Pozlovice, LCE, CZE
sprint|Risultati
ČP middle Boháňka/Skála (2019-04-14)
Domenica 14 Aprile 2019
Categoria: Závody
Skála, SHK, CZE
middle|Risultati
pár chybek se najde vždycky, ale výhra je, že kotníky přežily ve zdraví ;)
MČR noční (2019-04-13)
Sabato 13 Aprile 2019
Categoria: Závody
Vřešťovský Chlum, SHK, CZE
night-O|Risultati
První motýlek byl zničující...
VČP - OM sprint Hořice (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Categoria: Závody
Gothard, HOR, CZE
sprint|Risultati
VČP - middle Dřevěnice (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Categoria: Závody
Špica, SJC, CZE
middle|Risultati
Oblž - sprint Mysločovice (2019-03-30)
Sabato 30 Marzo 2019
Categoria: Závody
Mysločovice, OTK, CZE
sprint|Risultati
JP klasika (2019-03-24)
Domenica 24 Marzo 2019
Categoria: Závody
Písečnice, PHK, CZE
long|Risultati
ČPŠ Jarní pohár (2019-03-23)
Sabato 23 Marzo 2019
Categoria: Závody
Na Haltýři, PHK, CZE
Relay, frazione 1|Risultati
Přebor LPU - sprintové štafety 4. úsek (2019-03-09)
Sabato 9 Marzo 2019
Categoria: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay, frazione 4
celkově druhý flek s Jančou :)
Přebor LPU - sprintové štafety 2. úsek (2019-03-09)
Sabato 9 Marzo 2019
Categoria: Závody
Dukla, LPU, CZE
sprint relay
chybka na k12 +25se
ZHL Malšovice (2019-02-17)
Domenica 17 Febbraio 2019
Categoria: Závody
Malšovice, SHK, CZE
winter league